سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
 
امروز: شنبه 100 اردیبهشت 25

 کانون رهپویان وصال شیراز :

آیت الله حائری شیرازی : نباید بگذاریم در کارخانه انسان سازی بسته شود. ( 31/01/1387 -  15:45 )
آیت الله حائری شیراز دیروز در مراسم سومین روز شهدای حادثه ی حسینیه سید الشهداء شیراز گفت : در مقابل کارخانه های فسادی مانند ستاره فارس و بعد هم خلیج فارس نباید بگذاریم درب کارخانه ی انساس سازی مثل حسینیه سید الشهداء بسته شود نباید این سید(حجت الاسلام انجوی نژاد) احساس تنهایی کند .
نماینده ی ولی فقیه در استان فارس ضمن اظهار این مطلب که خون انسان برای ریخته شدن است گفت : شهید ندهیم که چطور بشود مگر این ها شهید نمی شدند می خواستند چه بشوند ؟ کجا را بگیرند؟
این ها جانباخته نیستند این ها باخت نکرده اند ، برنده هستند یک عمر گفتند ، یک لحظه بردند . عالم همین است. چه کسی چنین سعادتی نصیبش می شود که در حال یا حسین گفتن برود؟
آیت الله حائری در خصوص کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز ضمن اظهار این مطلب که باید اهتمام داشت بر فعالیت این مجموعه و ادامه ی آن گفت : به من قول بدهید تا من آرام شوم که اگر زورم نرسید آن کارخانه ها(مجتمع تجاری ستاره فارس و مجتمع تجاری تفریحی خلیج فارس) را ببندم لا اقل از بسته شدن این کارخانه(کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز) جلو گری کنم. نگذارید این سید(حجت الاسلام انجوی نژاد) احساس تنهایی و غربت کند محکم پشت سر او باشید راهش را ادامه دهید .
وی همچنین افزود : در شهادت باز شده است نباید طوری برخورد کنیم که سه قفله شود نباید احساس پشیمانی کنیم مگر چه کار کرده ایم که پشیمان باشیم.
نماینده ی مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری پس از ذکر این مطلب که باید کاری کنیم که این کارخانه انسان سازی فعال شود گفت :جوان ساده وارد میشود ، شهادت طلب خارج شود ، واردات انسان کم اطلاع ، صادراتش آن کسی است که شب عروسی اش هنگام اذان مغرب ماشین اش را در بلوار چمران پارک کرده و در پیاده رو نماز اول وقت می خواند (اشاره به یکی از مجروحین حادثه).
آیت الله حائری شیرازی خطاب به جانبازان حادثه ضمن اظهار این مطلب که هنگامی که زخمی در بدن نداشتید سربلند تر بودید یا الان افزود: این دنیا اسفل السافلین است ، مثل سنگی است که به بدن غواص بسته اند تا به قعر دریا برود و گوهر و صدف جمع کند وقتی این سنگ را باز کنند و غواص به سطح آب بیاید میگویند چه آورده ای؟
در این مراسم که در حسینیه عاشقان ثارالله شیراز برگزار شد همچنین فرمانده سپاه پاسداران منطقه ی فارس ، استاندار فارس  و حجت الاسلام انجوی نژاد به سخنرانی پرداختند .

منبع : http://www.rahpouyan.com/shohada/n27.asp

 

خبر دیگر اینکه :

» مراسم شب هفت شهداء تماما به صورت زنده از اینترنت پخش خواهد شد. ( 30/01/1387 -  17:06 )
بنا به اعلام مدیریت سایت اینترنتی رهپویان، مراسم شب هفت شهداء واقعه دلخراش شنبه 24 فروردین، در صورتیکه خطوط تلفن در اختیار مسئولین پخش مستقیم مراسم قرار داده شود، از ساعت 20 شنبه شب به صورت کامل از سایت اینترنتی رهپویان پخش خواهد شد.
مدیر سایت رهپویان با اعلام خبر فوق افزود : در صورت مهیا نبودن امکانات برای پخش زنده مراسم، صوت کامل مراسم با حداقل تاخیر از طریق سایت اینترنتی رهپویان  منتشر خواهد شد.

برای دریافت این مراسم به صورت زنده به آدرس زیر مراجعه فرمایید :
http://www.rahpouyan.com/onlinetv

آدرس بانک صوت رهپویان :
http://www.rahpouyan.com/sout

لازم به ذکر است مراسم شب هفت شهداء واقعه شنبه 24 فروردین، همزمان با جلسه هفتگی کانون فرهنگی رهپویان وصال در تاریخ شنبه 31 فروردین همراه با نماز مغرب و عشاء در محل این کانون - شیراز، بلوار پاسداران، خیابان شهید آقایی ، حسینیه سیدالشهداء (ع) برگزار خواهد شد.

منبع :   http://www.rahpouyan.com/shohada/n22.asp

 


 نوشته شده توسط تحلیل بی عینک در شنبه 87/1/31 و ساعت 4:28 عصر | نظرات دیگران()

کتاب نیوز : نخستین جشنواره اینترنتی داستان کوتاه جنگ با حمایت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش مهر، شرایط ارسال آثار نویسندگان برای شرکت در این جشنواره چنین اعلام شده است:

 1. داستان‌ها نباید بیش از یک صفحه باشد.

2. هر نفر تنها می‌تواند یک اثر منتشر نشده خود را ارسال کند .

 3. اثر ارسالی نباید در جشنواره های دیگر حائز رتبه شده باشد.

مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا اول تیر ماه 1387 است و نتایج آن نیز در هفته دفاع مقدس اعلام می شود.

نحوه ارسال آثار به این جشنواره به این ترتیب است: داستان باید در فایل word تهیه و در صفحه دوم مشخصات کامل نویسنده به همراه شماره تماس و نشانی پستی و الکترونیکی شخصی قید شده و به پست
الکترونیکی dastanjang@gmail.com ارسال شود.
منبع :  http://www.ketabnews.com/detail-7229-fa-1.html

 


 نوشته شده توسط تحلیل بی عینک در شنبه 87/1/31 و ساعت 3:31 عصر | نظرات دیگران()

کسی که میخواهد درد مستضعفین را بفهمد یا باید طعم فقر را چشیده باشد یا اینکه بر مدار ساده زیستی زندگی کند (فقر اختیاری).

نمونه اتمش دکتر احمدی نژاد است . شاهدش هم همین مراسم عقد پسرش است ، توجه بفرمایید :

مطلب کامل به همراه مجموعه کامل عکسها را اینجا ببینید :

http://www.jahannews.com/pages/view.php?id=26762

 


 نوشته شده توسط تحلیل بی عینک در پنج شنبه 87/1/29 و ساعت 7:38 عصر | نظرات دیگران()

سه مطلب جالب از راویان نور (همرزمان شهدای کانون )

http://seyyedanjavi.persianblog.ir

http://www.rahpouyan.net/index.php?mod=article&cat=siyasi&article=4328

http://rv.persianblog.ir

 


 نوشته شده توسط تحلیل بی عینک در پنج شنبه 87/1/29 و ساعت 7:18 عصر | نظرات دیگران()

هم اندیشی :

وزیر اطلاعات درباره پرونده موسویان خبر داد

احراز ارائه اطلاعات به بیگانگان از جمله سفارت انگلیس

  هم اندیشی:اعلام حکم پرونده متهم امنیتی و محکومیت وی، این بار هم با نعل وارونه رسانه های حامی این جریان همراه شد به طوری که کوشیدند با برجسته کردن تبرئه موسویان از اتهام جاسوسی، وجه دیگر این محکومیت وی مبنی بر قصد بر هم زدن امنیت کشور و انتقال اطلاعات به بیگانگان را تحت الشعاع قرار دهند.

به گزارش هم اندیشی به نقل از کیهان، محسنی اژه ای که به همراه رئیس جمهور در سفر استانی خراسان رضوی در مشهد بسر می برد، در مراسم کلنگ زنی فرودگاه شهید مدرس این شهر در پاسخ به سؤالی در این ارتباط تأکید کرد: مطابق رأی دادگاه، محکومیت موسویان سخنگوی پیشین تیم مذاکره کننده هسته ای تقلیل یافته و به هیچ وجه صحبتی از تبرئه نیست.
وی تصریح کرد: آن چیزی که وزارت اطلاعات در همان ابتدا اعلام کرده بود و قاضی هم همین اتهام را تفهیم کرد،«ارائه اطلاعات به بیگانگان از جمله سفارت انگلیس» بود.
وی گفت: ارائه این اطلاعات "برخلاف مصالح و امنیت کشور" بود و اتفاقاً "احراز" شد و به همین جرم موسویان در دادگاه محکوم شد.
اژه ای گفت: قاضی دادگاه، موسویان را به 2 سال حبس تعلیقی و 5 سال انفصال از خدمت محکوم کرده است و رأی صادره، تأییدکننده نظریه وزارت اطلاعات است.
اظهارات وزیر اطلاعات مبنی بر انتقال اطلاعات از سوی موسویان به بیگانگان در حالی ایراد می شود که وکیل وی سه شنبه گذشته ادعا کرده بود دادگاه با استناد به ذیل ماده 505 قانون مجازات اسلامی موسویان را محکوم کرده است یعنی وی با هدف برهم زدن امنیت کشور قصد ارائه اطلاعات به بیگانگان را داشته اما در این زمینه موفق نبوده است. این در حالیست که محسنی اژه ای تأکید می کند ارائه اطلاعات به بیگانگان از جمله سفارت انگلیس توسط موسویان احراز شد.
در این صورت، حکم 2 سال حبس برای این متهم آن هم به صورت تعلیقی، کمترین مجازاتی است که دادگاه می توانسته برای وی منظور کند. برخی رسانه ها به صورت غیر رسمی انتساب وی به خانواده شهید و خدمات قبلی وی را دلیل این کاهش قابل ملاحظه در مجازات عنوان کرده اند. این در حالیست که چنانچه این منطق در انشاء رأی اصل قرار گرفته بنا بر نمونه هایی که چنین ملاحظاتی در آن پرونده ها نیز موجود بوده اما خیانت سنگین مانع برخورد قاطع نشده است، به شدت سؤال برانگیز است چراکه خیانت به ملت و انتقال اطلاعات به بیگانگان در حساس ترین شرایط کشور و درحوزه یکی از مهم ترین موضوعات راهبردی کشور یعنی موضوع هسته ای انجام شده است.
پیش از این برخی محافل از احتمال تأثیرگذاری برخی افراد ذی نفوذ بر روند رسیدگی به این پرونده ابراز نگرانی کرده بودند به نحوی که وزیر اطلاعات نیز به این حمایت ها از موسویان اشاره کرده بود.
موسویان سخنگو و عضو ارشد تیم سابق هسته ای به مدیریت حسن روحانی بود که پس از برکناری روحانی از این جایگاه، موسویان نیز همراه او به مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت رفت و معاون پژوهش های بین الملل این مرکز شد. شاید به دلیل همین مناصب مهم در حوزه سیاست خارجی هم بود که او به اسناد طبقه بندی شده و اطلاعات محرمانه دسترسی داشت و نیازی به حصول مخفیانه اسناد نداشت تا عنوان جاسوس از لحاظ حقوقی بر او بار شود.
حسن روحانی طی قریب به یکسال گذشته بارها از موسویان دفاع کرد و حتی در گفتگویی که با ویژه نامه نوروزی یک هفته نامه انجام داد با ژست حق به جانب به نمایندگی از افکار عمومی و وجدان عمومی! موسویان را تبرئه کرد و این موضوع را تمام شده خواند: «اینکه ریشه داستان چه بود، الان زمان بیانش نیست که آن را باز کنیم. شاید یک زمانی فرا برسد که بتوانیم آن را باز کنیم و روشن‌تر بگوییم که ماجرا چه بود. اما هر چه که بود آن قاضی‌ای که دستور بازداشت ایشان را صادر کرده بود و هفت‌‌ماه او را بازجویی کرد، در نهایت قراری را صادر کرد مبنی بر این اتهامات بی‌اساس است و بالاتر از این سخنگوی قوه قضائیه آمد و رسما آن را اعلام کرد. به اعتقاد من، این پرونده از نظر افکار عمومی و وجدان عمومی تمام شده است.»
بنابر این گزارش، دادخواستی که دادستان تهران پس از احراز مجرمیت موسویان تقدیم دادگاه کرده بود، تأکید بر اقدام علیه امنیت ملی کشور از طریق در اختیار گذاشتن اطلاعات سری درباره سیاست خارجی و نگهداری اسناد و مدارک دارای طبقه بندی داشت که بر اساس ماده 505 مجازات اسلامی هرکس با هدف برهم زدن امنیت کشور به هر وسیله اطلاعات طبقه بندی شده را با پوشش مسئولان نظام یا مأموران دولت یا به نحو دیگری جمع آوری کند، چنانچه بخواهد آن را در اختیار دیگران قرار دهد و موفق به انجام آن شود به حبس از دو تا ده سال و در غیر این صورت به حبس از یک تا پنج سال محکوم می شود.
بنابراین، حکم صادره نشان می دهد دادگاه نیز پذیرفته که موسویان با هدف برهم زدن امنیت کشور اسناد طبقه بندی شده را در اختیار دیگران قرار داده است چرا که اگر این قصد احراز نمی شد، قاضی می توانست با استناد به ماده 506ه جای ماده 505 قانون مجازات اسلامی وی را به حبس سبک یک تا شش ماه محکوم کند.
این در حالیست که هنوز مشخص نیست نحوه رسیدگی احتمالی به اعتراض ملت درخصوص حکم سبک صادره برای این متهم به چه نحوی باید باشد و همچنین حامیان این متهم که طی یک سال گذشته بارها با جوسازی ها و اظهارنظرهای مختلف او را بی گناه خوانده بودند، چگونه باید پاسخگوی اظهارات کذب و بی پایه خود باشند؟

پایان نقل قول از      http://www.hamandishi.com/More_News.asp?id=40099

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بی عینک : مقدار زیادی از  گرفتاریهای هسته ای ایران به خاطر افشای اطلاعات هسته ای ایران از سوی جناب موسویان بوده و مردم در برابر حکم ناعادلانه ایشان سکوت کرده اند واقعا که عجیب است ! مگر همین مردم نبودند که یکصدا میگفتند انرژی هسته ای حق مسلم ماست . پس چرا حقتان را از حلقوم این نامرد بیرون نمیکشید ؟! چرا در برابر کثافت کاری های بی حد و مرز قوه قضاییه سکوت اختیار کرده اید ؟ شما را چه شده است ؟ بدانید که حق گرفتنی است اگر منتظر نشسته اید تا حقتان را دو دستی تقدیمتان کنند به بیراهه رفته اید . حق را باید مطالبه کرد . این حرفها را چه سود در حالی که مافیای قدرت فریاد عدالت خواهی در گلوها خفه کرده است ......


 نوشته شده توسط تحلیل بی عینک در چهارشنبه 87/1/28 و ساعت 4:13 عصر | نظرات دیگران()

هشدار!        تی شرت و دفترهای play boy در تهران

تصویر بزرگ
فرهنگ نیوز ، سرویس اجتماعی و فرهنگی : پلی‌ بوی که زیر چتر کمپانی پلی‌بوی انترپرایز اداره می شود یک امپراتوری رسانه‌ای در زمینه مربوط به سکس و مسایل جنسی است

پس از آغاز سال جدید، در سطح شهر تهران، تعداد جوانانی که تی شرت با آرم پلی بوی به تن می کنند، افزایش یافته است .

 افزایش تعداد این تی شرت ها در حالی است که بیشتر استفاده کنندگان از آن ماهیت این آرم اطلاعی ندارند.
 
خرگوشی که یک پاپیون نیز به گردن دارد آرم این کمپانی را شامل می شود.
 
همچنین دفترهایی فانتزی نیز با آرم مذکور در برخی فروشگاه های لوازم التحریر به فروش می رسد که به طور معمول مورد استفاده دانش آموزان و دانشجویان قرار می گیرد.
گفتنی است پلی‌ بوی که زیر چتر کمپانی "پلی‌بوی انترپرایز" اداره می شود یک امپراتوری رسانه‌ای در زمینه های مربوط به سکس و مسایل جنسی است که نشریه آن با تیراژ 5 میلیون نسخه در بسیاری ار کشورهای جهان منتشر می شود.

بنا بر این گزارش مجله پلی‌بوی همواره با هیاهو و اعتراضاتی همراه بوده است به طوری که در بسیاری از کشورهای آسیایی غیر اسلامی از جمله هندوستان، جمهوری خلق چین، میانمار ، مالزی، تایلند، سنگاپور و جزایر برونه‌ای، مجله پلی‌بوی حق انتشار و پخش ندارد و داشتن و یا خرید و فروش آن جرم محسوب می‌شود.

در کشورهای اسلامی نیز خرید، فروش، انتشار و پخش این مجلات جرم محسوب می‌شود .
 

 نوشته شده توسط تحلیل بی عینک در چهارشنبه 87/1/28 و ساعت 3:50 عصر | نظرات دیگران()

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی حادثه انفجاری در کانون رهپویان وصال شیراز

 
بسم‌الله الرحمن الرحیم

حادثه غم انگیز و تأسف‌بار در کانون رهپویان وصال که به پرواز شهادت‌گونه‌ی جمعی از شیفتگان وصال دوست و زخمی شدن جمعی بیشتر انجامید، این جانب را مصیبت‌زده کرد. تسلای من به عزاداران این حادثه تلخ و نیز به آسیب‌دیدگان وعده پاداش الهی به صابران است که فرمود: اولئک علیهم صلوات من ربهم و رحمة.

از خداوند متعال صبر و سکینه برای دل‌های مصیبت‌ دیده، رحمت و غفران برای عزیزان درگذشته و شفای عاجل برای مجروحان مسألت می‌کنم و از مسئولان می‌خواهم که وظایف خود در پیگیری این حادثه را با اتقان و سرعت لازم انجام دهند.

والسلام علی عبادالله الصالحین
سید علی خامنه‌ای
26/فروردین/1387

 نوشته شده توسط تحلیل بی عینک در چهارشنبه 87/1/28 و ساعت 3:46 عصر | نظرات دیگران()
   1   2      >
درباره خودم

بی عینک
تحلیل بی عینک
وقایع را بی عینک ببینیم نه از درون عینک رسانه ها . همین

آمار وبلاگ
بازدید امروز: 35
بازدید دیروز: 135
مجموع بازدیدها: 310193
جستجو در صفحه

لوگوی دوستان
خبر نامه